Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Doradztwo


Prawidłowe prowadzenie księgowości w firmie to klucz do efektywnego zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Księgi rachunkowe są źródłem informacji m.in. o stanie majątku spółki, przychodach i kosztach działalności, przepływach pieniężnych, należnościach i zobowiązaniach. Outsourcing księgowości poprzez przekazanie procesów związanych z prowadzeniem rachunkowości w ręce specjalistów, pozwala na usprawnienie kontroli i planowania finansów oraz optymalizację kosztów z tym związanych.

W ramach usług księgowości dla firm biuro rachunkowe  zajmuje się:

Bieżącym prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości
Prowadzeniem ewidencji i rozrachunków zobowiązań i należności, warunkującym zachowanie płynności finansowej przez firmę
Kalkulacją wyniku finansowego, ustalaniem zobowiązań podatkowych.
Opracowaniem raportów okresowych spółek według oczekiwań klienta
Sporządzeniem sprawozdań finansowych 
Sprawozdawczością statystyczną w zakresie danych finansowo-księgowych do GUS, NBP

 

 

Świadczymy  tradycyjne usługi księgowo-podatkowe i doradcze, między innymi:

 • Obsługa księgowo-kadrowa przedsiębiorstw
 • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych ZUS US
 • Zakładanie i rozwiązywanie działalności gospodarczej
 • JPK 2018
  Jednolity plik kontrolny

  Od 01-01-2018 do sporządzania i przesyłania JPK_VAT co miesiąc zobowiązani są wszyscy podatnicy VAT. Nasze Biuro Rachunkowe gwarantuje automatyczne sporządzanie ewidencji JPK i przesyłanie jej do urzędu skarbowego w ramach opłaty abonamentowej.

 • Naliczanie płac
  Opcja przeznaczona dla małych Firm, które zatrudniają niewielką liczbę pracowników. Biuro sporządza listę płac, wylicza składki ZUS i kwotę podatku z tytułu wynagrodzeń.

  Kadry i płace
  Najlepszy wybór dla podmiotów zatrudniających większą liczbę pracowników. Biuro przejmuje większość zadań związanych z naliczaniem wynagrodzeń i prowadzeniem dokumentacji pracowniczej (kadrowej).

 •  

   Księgowość online
  Elektroniczna wymiana dokumentów Klient - Biuro.

  Księgowość online to dostęp do dedykowanego folderu Firmowego, gdzie znajdziesz wszystkie ewidencje księgowe oraz archiwum zaksięgowanych dokumentów.

  70% naszych klientów dostarcza dokumenty do księgowania w formie elektronicznej. Usługi księgowe online są dla nich wygodnym rozwiązaniem

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!